קייטרינג

קייטרינג Meal-Man מתמחים באספקת שרותי קייטרינג לגני ילדים,צהרונים, מתנסים, קייטנות ובתי ספר .
לאחר שנים של אספקת שרותי קייטרינג לחברות וארגונים מובילים,בקייטרינג Meal-Man מכירים ומבינים את הצרכים והבקשות של אספקת אוכל לילדים במסגרות השונות. שלא כמו באספקת ארוחות או שרותי קייטרינג לחברות, אספקת ארוחות לילדים דורשת תשומת לב מיוחדת. ילדים יודעים בדיוק מה הם רוצים ואוהבים לאכול, עם זאת אנו כמבוגרים מחוייבים לספק להם את הדברים החיוניים לגדילתם- הדברים אינם מתנגשים להיפך קייטרינג Meal-Man דואגים לאספקת ארוחות טעימות עם דגש מיוחד על ארוחות מזינות ובריאות. כיום בקצב החיים המהיר רוב הדברים תעשייתיים מוכנים ומעובדים אנו נוטים לשכוח כי ילדים זקוקים לתזונה מפוקחת על מנת לגדול בצורה תקינה ובריאה. מחקרים רבים מראים כי יש קשר מובהק בין המזון שאנו אוכלים לבין רמת הריכוז שלנו,
האנרגיה במהלך היום, מצב הרוח וכו'. קייטרינג Meal-Man דואגים לאספקת ארוחות בריאות ומזינות לילדים על פי כל הכללים והערכים המחויבים לגדילה תקינה של ילדינו.

התפריטים שלנו נבנים ומפוקחים על ידי שף תפעולי, יועץ מזון ודיאטנית, אשר נבנים בקפדנות על פי כללי התזונה הנכונה והבריאה, עם דגש לערכי מזון המחויבים באספקת ארוחות לילדים.
אנו דואגים לתפריטים מותאמים למסגרת בה הילדים אוכלים ומספקים את הארוחות על פי בקשתכם בכלים מרכזיים או חמגשיות אישיות.אין אנו עובדים עם מוצרים מעובדים, אנו מגישים לילדינו את מה שאנחנו רוצים לאכול בעצמנו.
ארוחת צהריים לילדים כוללת מנת חלבון, עוף/בשר אמיתי (לא מעובד), מנת פחמימה ומנה ירקנית חמה בנוסף תמיד יהיו ירקות טריים שילוו את הארוחה. אנו מקפידים לספק ארוחות טעימות אך מוקפדות בכמות הסוכרים והמלחים כדי שהילדים יאכלו ארוחה טעימה, מזינה ובריאה.
אנו בקייטרינג Meal-Man מאמינים ויודעים כשהאוכל טוב אז הילדים אוכלים ונהנים.

נסגרו לכם חדרי האוכל?
רוצים לקבל ארוחת צהריים חמה עד למשרד?
מספקים לכם מנות אישיות,
כריכים וסלטים טריים ומגוונים

לפרטים צלצלו עכשיו 1-700-50-30-20
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן