קייטרינג

קייטרינג Meal-Man מספקים לכם כריכים, סלטים, מגשי כיבוד ואירוח למגוון אירועים. Meal-Man נותן לכם מענה מושלם לכל שרותי הקייטרינג לחברות. כיום חברות רבות זקוקות "לשרותי קייטרינג קל" הסיבות מגוונות: אספקת כריכים, אספקת סלטים, אספקת מגשי אירוח. בין אם אתם חברת היי טק שזקוקה לאספקת כריכים לעובדים, אספקת מגשי אירוח, כיבוד לישיבה הקרובה, כנס מקצועי, הרמת כוסית בחגים או יום הדרכות לעובדים או שאולי אתם הנהלת ביה"ס, מתנ"ס או תנועת נוער שצריכים אספקת כריכים לטיולים. Meal-Man ידאג לכם לדברים בצורה מושלמת ע"פ בקשתכם מתוך מגוון ענק של אספקת מזון ואירוח לכל תקציב.

Meal-Man עובדים במטבחים מובילים אשר מחויבים להכין עבורכם מוצרי מזון – טעימים, טריים וחווייתיים כדי שתיהנו בכל פעם מחדש. אנו עובדים עם מגוון מטבחי כריכים וסלטים, מטבחים בשריים, מטבחים חלביים, קונדטוריות ובתי מאפה. המטבחים שלנו מפוקחים ע"י משגיחי כשרות עם תעודות כשרות מתאימות לכל מוצר חלבי/ בשרי/ פרווה (תעודות נפרדות כמובן). אנו עובדים ברמת הקפדה מהגבוהות ביותר בענף הקייטרינג בישראל. המטבח עובד כ-18 שעות ביממה כל הכריכים והסלטים נעשים אך ורק בסמוך למועד האספקה המבוקש על מנת לספק לכם מוצר טעים,טרי ובריא. ב Meal-Man עובדים עם מוצרי המזון האיכותיים ביותר ודואגים להכין את הדברים בייצור עצמי של סלטים, ממרחים ורטבים ללא חומרים משמרים.

בין אם אתם צריכים אספקה על בסיס יומי או חודשי, מאפים בחגים ובאירועים מיוחדים Meal-Man דואגים לכם למבחר ענק של פריטים אספקת כריכים וכריכונים, סלטים, מוזלי (יוגורט עם גרנולה ביתית ופירות טריים) מאפים מתוקים, מאפים מלוחים ועוד…

נסגרו לכם חדרי האוכל?
רוצים לקבל ארוחת צהריים חמה עד למשרד?
מספקים לכם מנות אישיות,
כריכים וסלטים טריים ומגוונים

לפרטים צלצלו עכשיו 1-700-50-30-20
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן