חבילות אירוח למשרד

 Meal-Man מספקים שירותי הסעדה לאלפי סועדים מרוצים מכל ענפי העשייה, החל במפעלי ייצור ועד להנהלות בכירות של קבוצות מובילות במשק הישראלי, למדנו והכרנו את הבקשות והצרכים של חברות וארגונים, לעיתים הפתרונות הבסיסיים פשוט לא מספיקים ויש צורך במענה אחר, מענה יצירתי, חדשני ומפנק אשר עונה על כל הצרכים והבקשות שלכם בצורה אלגנטית ומכובדת גם במשרד וגם לאירוח הביתי.

במסגרת השירות שלנו אנו מציעים לכם אפשרויות כיבוד ואירוח בלתי מוגבלות ככל העולה על יד הדמיון ויותר, הרבה יותר .

אנו מציעים לכם מגוון אינסופי של חבילות כיבוד ואירוח לכל מטרה.

החל מכיבוד של מגשי אירוח לישיבה השבועית במשרד, כיבוד של מגשי אירוח הנותנים מענה מלא ליום העיון או הכנס שאתם מתכננים 

ועד למסיבת סוף השנה בחברה או אירועי "הרמת הכוסית בחגים"

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, בקשה או יעוץ נשמח לעמוד לשירותכם . 

חבילת אירוח לישיבות

מקיימים ישיבה ארוכה ? פגישת עבודה חשובה ? Meal-Man מציעים לכם פתרונות כיבוד ואירוח במיוחד לישיבות תוכלו להנות ממגשי אירוח מרשימים, טעימים ומפנקים במיוחד לישיבה שלכם. בחרו חבילה לטעמכם או פנו אלינו ונדאג להתאים לכם חבילה המתאימה בדיוק בשבילכם.

חבילת אירוח Happy hour

מתכננים אירוע גיבוש לעובדים ? סגירת שבוע העבודה ? או החודש ? Meal-Man מציעים לכם כיבוד מפנק המותאם במיוחד לאירועי Happy Hour"" בחברה מגוון חבילות אירוח הבנויות ממגשי אירוח מפנקים במיוחד שיהפכו כל שעה לשמחה. בחרו חבילה לטעמכם או פנו אלינו ונדאג להתאים לכם חבילה המתאימה בדיוק בשבילכם.

חבילת אירוח הרמת כוסית

הגיע הזמן להרים כוסית ? הגיעו החגים, מאורע חשוב בחברה ? הנאום עליכם, הכיבוד עלינו… Meal-Man מציעים לכם כיבוד מרשים, מפנק וטעים במיוחד לאירועי "הרמות כוסית" בחברה. מגוון חבילות אירוח הבנויות במיוחד לאירוע "הרמת הכוסית" שלכם בחרו חבילה לטעמכם או פנו אלינו ונדאג להתאים לכם חבילה המתאימה בדיוק בשבילכם.

חבילת אירוח אירועי חברה

ידוע שפינוק העובדים במקום העבודה תורם רבות לגיבוש הצוות, העלאת התפוקה ושיפור האווירה במשרד מתכננים אירוע לרווחה ופינוק העובדים ? מחפשים לשדרג את אירוע החברה ? להפוך אותו לבלתי נשכח? Meal-Man מציעים לכם מגוון רחב של חבילות אירוח מפנקות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם. מגוון מגשי אירוח מפנקים, טעימים ומרשימים שיהפכו את אירוע העובדים לחגיגה אמיתית בחרו חבילה לטעמכם או פנו אלינו ונדאג להתאים לכם חבילה המתאימה בדיוק בשבילכם.

חבילת אירוח קידום/פרישה

אירועי קידום/פרישה מקיימים אירוע קידום למנהל /ת בחברה או אירוע פרישה ותודה לאחד העובדים ? Meal-Man מציעה לכם אירוע בלתי נשכח הכולל מגוון רחב של מגשים מפנקים, טעימים ומרשימים במיוחד הבנויים כחבילה מושלמת לאירוע שלכם. בחרו חבילה לטעמכם או פנו אלינו ונדאג להתאים לכם חבילה בדיוק בשבילכם.