ארוחות מוכנות: לארח בלי לחיות במטבח

ארוחת חג, ארוחת שבת, עלייה לתורה, שבת חתן, חינה או כל אירוע משמח אחר דורש הכנת כמויות גדולות של אוכל. חברת קייטרינג מקצועית תדאג להכין ולהביא את האחורה עד לאן שתבחרו, כך שתוכלו להתעסק בדברים החשובים באמת.

ארוחות שישי או ארוחות חג אלה מושגים שמחזירים אותנו ברגע אחד לריחות ולטעמים מבית אימא, מבית דודה, או מבית סבתא. חוויות הילדות מהבקרים שלפני ערבי החג וערבי השבת, חקוקים בזכרונם של מבוגרים רבים. 

אימא שקמה מוקדם בבוקר, לפעמים גם לפני אור ראשון (תלוי בכמות האורחים הצפויה), ריח הבצל החתוך והבשר הטחון שהעיר משינה, אבא שנשלח בפעם החמישית להביא עוד משהו שהוא שכח מהמכולת, תוכניות 'ספיישל' החג המשעממות עד מוות שרצו בשידורים חוזרים בערוץ הילדים, ה – 'משעמם לי' הראשון של הבוקר ששלח אותנו החוצה לחפש עניין בחצר הבניין, וההתגנבויות התכופות הביתה במסווה של פיפי או של לשתות מים רק כדי להגניב איזו קציצה או איזו עוגייה עם ריח משגע.

לא רוצים לבזבז את הזמן 

לא מה שהיה פעם – יש הרבה רומנטיקה בזכרונות הילדות סביב ארוחות גדולות, ויש מי שמעדיף ליהנות מאופציות מודרניות יותר כמו בר קפה לאירועים. העבר עיצב ותרם לא מעט למי  שאנחנו היום. עם זאת, היום כהורים, הזמן שלנו עם ילדינו הולך ומצטמצם, היכולת 'לשלוח' אותם לחפש לבדם עניין בחצר הבניין הפכה כמעט ללא רלוונטית, ומעבר לזה, רובנו לא באמת רוצים לבזבז את ימי החופש המועטים והנדירים שלנו בהכנת הררי אוכל במטבח.

בישול כחוויה משותפת – כמובן שיש יוצאי מהכלל שנהנים ממלאכת הכנת האוכל ואפילו מערבים את הילדים בתהליך הבישול, כך שהם בעצם הופכים את כל היום לחווייה משותפת ומחוננת. אם אתם נמנים עם אותם יחידי סגולה שמצליחים להכין ארוחת חג או ארוחת שבת עם הילדים, פיצחתם את הנוסחה ומגיעה לכם לא פחות ממדליה. 

לנצל את הזמן המשותף

אם אתם בקבוצת השווים שנהנית לעשות עם המשפחה שלכם דברים קצת שונים בימי החופש שלכם, תוכלו בהחלט לנצל את ערב החג לטיול, לבילוי בים, או כל פעילות אחרת שתבחרו ועדיין לארח את כולם בערב לארוחה חגיגית. 

אתם תדאגו להנות כמה שיותר מהחופש ולנצל את הזמן היקר שלכם בדברים שאתם אוהבים לעשות. קייטרינג מומלץ במיוחד לכל מי שרוצה שהאורחים שלו יקבלו מנות מגוונות, אותנטיות, משובחות, עם ריחות וטעמים שיזכירו את בית אימא אפילו לאימא.

מתפנים לדברים החשובים – גם בשמחות

בכל הנוגע לשמחות כמו חתונה, ברית ובר מצווה, האירוע המרכזי הוא כבר מזמן לא האירוע היחיד בשמחה. אם זה שבת חתן, חינה או אפילו מסיבת רווקים, לא משנה באיזה אירוע לווין מדובר – אוכל יהיה תמיד מרכיב מרכזי. גם כאן, אין סיבה לעמוד ולהכין אוכל יום שלם במטבח, ובטח שלא להטריח את אימא, דודה או סבתא להרים הפקת הסעדה שלמה. חברת קייטרינג מקצועית תכין עבורכם אוכל מוכן לשבת מהסוג שאתם תבחרו ותביא אותו לאן שתחליטו. לכם נשאר ליהנות מהאירוע ולהתרכז באורחים שלכם, במשפחה, באהובים וכמובן בעצמכם.

חושבים לארח אצלכם בבית? מחפשים שירותי שף פרטי, קייטרינג בטבע או הסעדה לאירוע הבא שלכם? חברת קייטרינג והסעדה מקצועית תשמח לסייע לכל בכל שאלה ובכל בקשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *