בלוג

אספקת כריכים למקומות עבודה

Meal Man מציעה שרות אספקת כריכים למקומות עבודה לכל אותם מעסיקים שמבינים את הקשר הישיר בין תפקודו של העובד ותפוקתו בעבודה, לבין תזונתו. אספקת כריכים למקומות עבודה נעשית עם הרבה מחשבה, על מנת להגיש לכם כריכים בריאים חווייתיים. את הכריכים אנו מכינים בכל בוקר מחדש על מנת להגיש לכם אותם טריים יפים וארוזים היטב. בתוך כל כריך מוגשת לכם חוויה קולינרית שלמה, מרגשת וחדשנית שמותאמת אישית במיוחד בשבילכם. מי לא היה רוצה לקבל במקום עבודתו כריך איכותי, שמכיל בתוכו מגוון רחב של מטעמים תוך הקפדה על טעם משובח. Meal-Man מבצעים אספקת כריכים למקומות עבודה בראשון לציון, אספקת כריכים למקומות עבודה ברמת גן, אספקת כריכים למקומות עבודה בתל אביב. רובנו הגדול עסוקים כל כך במהלך היום, מתחילתו המוקדמת ועד לשעות הערב המאוחרות, שידינו פשוט אינה משגת להגיע למטבח ולהכין לעצמנו כריך טעים ובריא לעבודה. ואם כבר נצליח בסוף יום ארוך להכין, הרי שלמחרת הוא כבר לא יהיה טרי וטעים. לכן, Meal-Man מציעה אספקת כריכים למקומות עבודה. 

לא פעם, אספקת כריכים למקומות עבודה נעשית על ידי העובדים עצמם, שלא מחכים שהמעסיק ייטיב עימם, אלא מתארגנים ודואגים לעצמם. מי שמעוניין לקבל אספקת כריכים למקומות עבודה בראשון לציון, אספקת כריכים למקומות עבודה ברמת גן או אספקת כריכים למקומות עבודה בתל אביב, מוזמן ליצור קשר עם Meal-Man – חברה איכותית להכנת מגוון רחב של מזונות שמגישה לכם חוויה קולינרית טעימה, מרגשת ואיכותית, שמותאמת באופן אישי במיוחד עבורכם. מה שמניע אותנו בכל בוקר מחדש היא האהבה הגדולה שלנו לאוכל משובח. אנו גאים לתת שרות למאות מקומות עבודה, בתי עסק קטנים וגדולים, חברות הייטק, ועוד. 

את הכריכים שלנו ניתן לקבל בכל מיני גדלים במגוון טעמים, את חלקם אפשר לסיים בביס אחד, אחרים הם ארוחה שלמה. גם אם אינכם בטוחים מה ברצונכם לקבל בכריך שלכם, אנו נעזור לכם לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות. היתרונות הגדולים של השיטה הם, שמצד אחד המעסיק דואג לרווחת העובד, מצד שני, יש אפשרות להרכיב את הכריך שלכם מכל מה שרק תרצו, מכל סוגי הלחמים. Meal-Man מתמחה במתן מענה אישי ואיכותי של כריכים, ארוחות ושרותים נלווים ללקוחות עסקיים ופרטיים.

20181203_115251
20181203_115237
20181203_115308
20190101_115527

נסגרו לכם חדרי האוכל?
רוצים לקבל ארוחת צהריים חמה עד למשרד?
מספקים לכם מנות אישיות,
כריכים וסלטים טריים ומגוונים

לפרטים צלצלו עכשיו 1-700-50-30-20
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן