בלוג

אספקת ארוחות לקייטנות

הרשויות המקומיות בכל עיר יחד עם תנועות נוער וגורמים חינוכיים נוספים מקיימים מסגרות של קייטנה לילדים בכל הגילאים בתקופות בהן לא מתקיימת מסגרת חינוכית שגרתית. המסגרות מתקיימות באווירה תרבותית חברתית וחינוכית. ישנן גם מסגרות של קייטנות פרטיות, אשר גם הן מנסות לקיים אווירה דומה. מסגרות של הקייטנות שמות דגש על פעילויות תרבותיות, יצירה, משחקי חברה וגם ספורט. עבור הילדים זהו מקום למציאת פורקן ביחס למגרות קצת יותר נוקשות של השגרה. כך הילדים צוברים כוחות מחודשים ומתרעננים לקראת החזרה למסגרות הרגילו שלהם. לא רק על הפעילויות למיניהן מושם הדגש אלא גם על הארוחות שהילדים ניזונים מהן. 

בכל קייטנה יש קייטרינג שדואג לביצוע אספקת ארוחות לקייטנות. כיון ישנה מודעות הולכת וגוברת לתזונה בריאה. לכן מנהלי המסגרות וגם ההורים, שהם שותפים מלאים בתהליך בחירת הקייטרינג עבור ילדיהם, מעדיפים לבחור אספקת ארוחות לקייטנות ממי שיספק להם ארוחות מגוונות, איכותיות אשר כוללת בתוכן את כל אבות המזון, מתאימות בנראות שלהן לילדים וגם טעימות. Meal-Man היא בדיוק חברת מזון כזו אשר מבצעת אספקת ארוחות לקייטנות ביהוד, אספקת ארוחות לקייטנות במרכז, וכן אספקת ארוחות לקייטנות בקריית אונו. ב- Meal-Manתקבלו ארוחות טעימות, בריאות וחוויתיות אצלכם בקייטנות, שירות ותפעול של מסעדות וחדרי אוכל בהתאמה אישית. אנחנו מרכזים עבורכם מגוון רחב של שירותי מזון. בנוסף, Meal-Man מספקת שרות ללקוחות ממלכתיים, לקוחות עסקיים הזקוקים לפתרון הסעדה יומי או ללקוחות פרטיים החוגגים אירוע. אנו מגישים לכם חוויה קולינארית טעימה, מרגשת וחדשנית המותאמת אישית במיוחד עבורכם.

קייטנה היא מקום שבו מתקיימת פעילות מאורגנת של בילוי וחברה לקבוצות של ילדים, והיא מתקיימת בדרך כלל בבתי ספר, במתנ"סים או מבנים פרטיים שהוקמו למטרה זו. הילדים לרוב מאוד אוהבים את המסגרות האלה. על מנהלי הקייטנות לדאוג גם להזין את הילדים במסגרת הקייטנות ולכן הם דואגים לקבל אספקת ארוחות לקייטנות מגורם חיצוני כגון קייטרינג או חברת מזון. חברת Meal-Man מבצעת אספקת ארוחות לקייטנות במרכז הארץ, בדגש על אספקת ארוחות לקייטנות ביהוד וגם אספקת ארוחות לקייטנות בקריית אונו. השרות של Meal-Man הוא שרות מלא ואיכותי, ולמעט אספקת ארוחות לקייטנות, החברה מקפידה על יחס חם ואישי עבור כל לקוח.

20181203_115251
20181203_115237
20181203_115308
20190101_115527

נסגרו לכם חדרי האוכל?
רוצים לקבל ארוחת צהריים חמה עד למשרד?
מספקים לכם מנות אישיות,
כריכים וסלטים טריים ומגוונים

לפרטים צלצלו עכשיו 1-700-50-30-20
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן