בלוג

אספקת ארוחות לגני ילדים

ילדינו מבלים בגני ילדים ובצהרונים לא מעט שעות. במהלך השעות האלה הם ניזונים במסגרות שלהם, אוכלים ארוחת בוקר, ארוחת צהריים ולעתים עוד ארוחה קלה אחת. ישנן מסגרות שמעסיקות מבשלת שכל תפקידה היא לבשל עבור הילדים בגן. אך לא בכל מסגרת יש אפשרות ומקום להעסקת מבשלת. ישנן מסגרות בהן מישהו מאנשי הצוות של הגן או המעון מכין את הארוחות אך במקרה כזה נאלצים לוותר על איש צוות אחד למען האוכל ואז יש פחות כח אדם עבור הילדים. זהו חסרון גדול. לכן רוב הגנים, הצהרונים והמעונות בוחרים משתמשים בשרותי אספקת ארוחות לגני ילדים. בין אם תבחרו בארוחה בשרית עבור הילדים, בין אם בצמחונית, Meal-Man יספקו לכם ארוחות טעימות בריאות וחוותיות עבור ילדכם. Meal-Man מרכזים עבור הלקוחות שלהם מגוון רחב של מזונות שהותאמו במיוחד עבורם. 

התפריטים שלנו בנויים על בסיס אוכל ביתי מזין וטעים שמגיע חם, וכל שנותר הוא רק להגיש אותו לסועדים. המזון שלנו מסופק באיכות גבוהה ביותר תוך הקפדה על טעם משובח. Meal-Man מבצעים, בין היתר, אספקת ארוחות לגני ילדים בבת ים, אספקת ארוחות לגני ילדים בגבעתיים, אספקת ארוחות לגני ילדים בגני תקווה וגם אספקת ארוחות לגני ילדים במקומות נוספים. אספקת ארוחות לגני ילדים הוא לא דבר של מה בכך. יש בנושא הקפדה יתרה, דרישות ותקנים מחמירים ביותר של משרד הבריאות, אישור להובלת מזון, כשרות ותקניISO למיניהם. כיוון שמדובר בילדים, כדאי להקפיד הקפדה יתרה על כל הפרטים החשובים, במיוחד על איכות המזון שילדנו ניזונים ממנו. 

מנהלי ומנהלות גני ילדים מכירים היטב בצורך לדאוג לארוחה חמה, משובחת, בריאה ומזינה עבור ילדי הגן שלהם/ן. היום, כשיש מודעות מאוד גבוהה לצריכת סוכרים, מלחים ופחמימות ריקות, מקפידים הקפדה יתרה על אספקת ארוחות לגני ילדים. Meal-Man מבצעים בהצלחה רבה אספקת ארוחות לגני ילדים בבת ים, אספקת ארוחות לגני ילדים בגבעתיים וגם אספקת ארוחות לגני ילדים בגני תקווה. הארוחות טעימות, מזינות, בריאות ועשויות מחומרי גלם איכותיים, תוך הקפדה על שילוב כל אבות המזון. אנו שמנו לעצמו למטרה לתת שרות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר תוך שמירה על איכות המזון אותו אנו מספקים. אצלנו איכות משתלבת היטב עם מקצועיות.

20181203_115251
20181203_115237
20181203_115308
20190101_115527

נסגרו לכם חדרי האוכל?
רוצים לקבל ארוחת צהריים חמה עד למשרד?
מספקים לכם מנות אישיות,
כריכים וסלטים טריים ומגוונים

לפרטים צלצלו עכשיו 1-700-50-30-20
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן